Last Empire-War Z (Android)

Last Empire-War Z

Last Empire-War Z
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Last Empire-War Z, karanlık zamanlarda eğiteceğiniz askerler ile düşman güçlerine karşı çıkmanız gereken heyecanlı ve eğlenceli bir Android strateji oyunu.

Last Empire-War Z, Android telefon ve tabletleriniz üzerinde oynayabileceğiniz en iyi gerçek zamanlı strateji oyunlarından bir tanesi. Zombilerin ve daha pek çok zehirli yaratığın düşman olacağı bu oyunda kendi askerlerinizi yetiştirmeli ve kendinize dost krallıklar bulmalısınız. Aksi taktirde zombilere güzel bir akşam yemeği olabiliyorsunuz.

Strateji oyunları kategorisinde yer alan Last Empire'da savaştan galip çıkabilmek için hem cesaur hem de zeki olmanız gerekiyor. Kendi savaş taktiklerinizi geliştirerek güçlü asker ve silahlarınızı kullanıp zombilere karşı başarıyla savaşabiliyorsunuz.

Oyunun en güzel özelliklerinden bir tanesi savaşları gerçek zamanlı olarak izleyebiliyor olmanız. Diğer online oyuncular ile mesajlaşabileceğiniz oyunda bu sayede kendinize yeni dost ülkelerde kazanabiliyorsunuz.

Kahramanınızı ve askerlerinizi sürekli güçlendirerek günden güne daha da güçlü bir krallığa sahip olmanız gereken oyunda heyecan, eğlence, adrenalin ve taktik savaşları bulunuyor. Stratejik hamlelerinize güveniyorsanız bu oyunu ücretsiz olarak indirip mutlaka göz atmanızı tavsiye ediyorum.

YORUMLAR