Lazy Swipe

Lazy Swipe
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Lazy Swipe uygulamasını kullanarak alt menülere girmeden sadece ana menü üzerinden birçok fonksiyona erişim sağlayabilirsiniz.

Uyarı! Uygulamanın adı Omni Swipe olarak değiştirilmiştir. Omni Swipe incelemesine tıklayarak erişebilirsiniz. Bu sayfadan gerçekleştireceğiniz uygulama indirmeleri de sizi Omni Swipe'a yönlendirecektir.

Lazy Swipe, Android kullanıcılarına istedikleri uygulamalara erişme konusunda büyük kolaylık sağlıyor. Tamamen ücretsiz olarak sunulan bu uygulamayı hem tablet hem de akıllı telefonlarımız üzerinde sorunsuz bir şekilde kullanabiliyoruz.

Uygulama tamamen parmak kaydırma hareketleri üzreine kurulu bir kullanıma sahip. Sol alt köşede duran dişli ikonuna dokunarak gerçekleştirmek istediğiniz adımları seçenebiliyorsunuz. Dişli ikonuna tıkladıktan sonra karşımıza Recently, Favorites ve Toolbox olmak üzere üç farklı seçenek çıkıyor. Recently son açtığımız uygulamalara, Favorties en sık kullandığımız uygulamalara, Toolbox ise cihazın temel fonksiyonlarına erişim yapmamızı sağlıyor.

Kullanım olarak herhangi bir sorun yaşatmayan Lazy Swipe herkes tarafından rahatlıkla kullanılabilir. Alt menülere inmeden sadece ana ekran üzerinden belirli fonksiyonları gerçekleştirmek istiyorsanız Lazy Swipe'ı kullanmanız gerektiğini düşünüyorum.