Lazys Clean & Wipe

Lazys Clean & Wipe
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Lazys Clean & Wipe, Android cihazlarınızdaki gereksiz tüm dosyaları silerek temizleyen ve böylece daha hızlı çalışmasını sağlayan ücretsiz ve yararlı bir uygulama.

Lazys Clean & Wipe, akıllı telefonlarınız üzerindeki gereksiz dosyaların silinmesini sağlayak performans ve hız artışı sağlayan bir Android telefon hızlandırma uygulaması. Ufak fakat etkili bir uygulama olan Lazys Clean & Wipe, ücretsiz olarak kullanılıyor.

Alternatif olarak kullanabileceğiniz daha detaylı ve büyük uygulamalar olmasına rağmen, küçük, kolay kullanıma sahip olan ve tüm hız problemlerinizi çözen uygulamayı tercih edebilirsiniz. Uygulamayı açarak tek bier tuşa basıp tüm gereksiz dosyaların silinmesini sağlayabiliyorsunuz.

Android akıllı telefon ve tabletleriniz kullanıldıkça önbellekleri doluyor ve bunun sonucunda bir süre sonra yavaşlamaya ya da takılmaya başlıyor. Bunun önüne geçerek bir nevi bakım yapmanızı sağlayan uygulama, dilediğiniz zaman ön belleği temizleyerek cihazınızın sıfır halindeki hızına kavuşmasını sağlıyor. Elbette doluluk yerine farklı servis ve uygulamalar nedeniyle oluşan yavaşlama problemlerini ortadan kaldırma gibi bir özelliği yok. Bu nedenle uygulamayı kullanarak temizlik yaptıktan sonra hala yavaşlık sorunu yaşıyorsanız, kullandığınız tüm uygulamaları gözden geçirmenizi tavsiye ederim.

Tarayıcı ve uygulama ön belleklerini temizleyen uygulama, çok ufak boyutlu olduğu için diğer alternatifi olan detaylı temizlik programlarına göre cihazınızı yormuyor. Yani bir yandan temizlerken diğer yandan yavaşlamasını sağlamıyor. Dağınık bir Android telefon kullanıcısıysanız, Lazys Clean & Wipe uygulamasını ücretsiz indirip hız ve performans artışı sağlamanızı tavsiye ederim.

YORUMLAR