League Of Angels

League Of Angels
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

League of Angels, rol yapma kategorisinde boy gösteren soluk kesici bir oyun.

League of Angels, Android tablet ve akıllı telefonlar üzerinde oynanmak üzere tasarlanmış, yüksek kaliteli ve sürükleyici bir rol yapma oyunu olarak dikkat çekiyor. Ücretsiz olarak indirebileceğimiz bu oyunda kahraman takımımızı yöneterek iblis ordusuna karşı savaşıyoruz.

Oyunun en güzel yanlarından bir tanesi de onlarca farklı kahraman seçeneği sunması. Bunlardan istediğimizi seçebiliyor ve birbirinden ölümcül düşmanlara karşı savaşa başlayabiliyoruz. Tahmin edebildiğiniz gibi her kahramanın kendine özgü bir özelliği var.

Savaşlar esnasında bu özellikleri akılcı bir şekilde kullanarak düşmanlara karşı üstünlük sağlayabiliyoruz. Elbette bireysel özelliklere ek olarak kahramanların kullandıkları ekipmanlar da savaşlarda belirleyici rol oynuyorlar. Dolayısıyla kontrolümüzdeki karakterlerin sahip oldukları zırhları ve silahları fırsat buldukça güçlendirmemiz gerekiyor. Bu sayede hem daha güçlü oluyor hem de daha kişisel bir karaktere sahip oluyoruz.

League of Legends'ta yeni arkadaşlıklar kurabilme şansına da sahip oluyoruz. Oyuncular arasında böylesine bir etkileşim şansı sunması oyunun en sevdiğimiz özellikleri arasında yer alıyor. Rol yapma oyunları dikkatinizi çekiyor ve bu kategoride oynayabileceğiniz kaliteli bir oyun arıyorsanız League of Angels'ı mutlaka denemenizi tavsiye ediyorum.

YORUMLAR