LED Strobe 1.8.0 (Android)

LED Strobe

LED Strobe
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

LED Strobe, Android cihazlarınızı bir el feneri yada disko topu olarak kullanabilmenizi sağlayan yararlı ve ücretsiz Android uygulamasıdır.

LED Strobe, mini led ışıklardan oluşan görüntüsüyle Android telefonlarınızı bir el feneri yada disko topu gibi kullanma olanağı sunan başarılı ve pratik bir uygulamadır. Her Android telefonda mutlaka bulunması gereken uygulamalar arasında yer alan el feneri uygulamalarından bir tanesi olan LED Strobe, rakip uygulamalara göre biraz daha diyebiliri. Çünkü düz bir ışık sağlamak yerine yanıp sönen ve adeta bulunduğunuz ortamı diskoya çeviren özelliğe sahip.

Uygulamanın kullanımı son derece basit. Aç / Kapa komutu dışında ışıkların yanma sönme hızlarını yapabileceğiniz bir tuş bulunuyor. Bunun dışında herhangi bir kontrol tuşu yok. Evde elektrikleriniz gittiğinde yada karanlık bir odaya girdiğinizde hemen cebinizden telefonunuzu çıkartarak ortamı aydınlatabilirsiniz. Bunun dışında vede arkadaşlarınız ile parti veriyorsanız, karanlık odaları bu uygulama syaesinde disko gibi ışıklandırabilirsiniz. Yana sönen ışıkları ile gözleri alan uygulama tamamen ücretsiz. Bu nedenle mutlaka indirerek Android telefonlarınızda bulunmasını öneririm.

Uygulama Android 2.1 ve üzeri işletim sistemine sahip cihazlar ile uyumluluk göstermesine rağmen, tüm Android telefonlar üzerinde çalışmayabilir. Bu nedenle çalışmaz ise sorunun cihazınızdan kaynaklandığını bilmeniz gerekiyor.

YORUMLAR