Legends TD 1.0 (Android)

Legends TD

1.0
Legends TD
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Legends TD mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir strateji oyunudur

Legends TD taktiksel bir oynanışı bolca aksiyonla birleştiren bir mobil strateji oyunu olarak tanımlanabilir.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz tower defence - kule savunma oyunu türündeki bir mobil oyun olan Legends TD'de oyuncular fantastik bir dünyaya konuk oluyorlar. Kılıç ve kalkanın yanında büyü güçlerinin de kullanıldığı, ejderhalar ve devler gibi farklı yaratıkların yaşadığı bu fantasik dünyada topraklarını canavar saldırılarına karşı korumaya çalışan bir krallığı yönetiyoruz. Masum köylüleri canavarların saldırılarından koruyabilmek için okçuları, topları ve savunma kulelerini yerleştirerek düşman saldırısı karşısında ayakta durmaya çalışıyoruz.

Legends TD'de birçok farklı kahraman yer alıyor. Savaşları kazanarak farklı kahramanların kilitlerini açabiliyor ve ordumuza dahil edebiliyoruz. Bu kahramanlar sahip oldukları özel yeteneklerle bize savaşta avantaj kazandırabilmekteler. Düşmanlar bize dalgalar halinde saldırıyor. Bu dalgalar her seferinde daha da güçleniyor, bu nedenle kulelerimizi geliştirmemiz gerekiyor. Düşmanları yok ettikçe düşen altın ile kulelerimizin saldırı gücünü artırabiliyoruz.

Legends TD içinde bölüm sonu canavarı savaşları da yer almakta. Farklı savunma kuleleri, farklı düşman türleri, farklı dünyalar Legends TD içinde bizi beklemekte. Oyun renkli grafiklere sahip. Eğer strateji oyunlarını seviyorsanız Legends TD hoşunuza gidebilir.

YORUMLAR