LEGO Ninjago: Skybound

LEGO Ninjago: Skybound
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

LEGO Ninjago: Skybound mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir ninja oyunudeur

LEGO Ninjago: Skybound bize Lego evreninde geçen ilginç bir macera sunan bir mobil ninja oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir aksiyon platform oyunu olan LEGO Ninjago: Skybound'da ninja kahramanlarımızın yaşamakta olduğu ve eğitimlerini sürdürdükleri Ninjago adasında geçen olaylar konu alınıyor. Bu olaylar Nadakhan adlı kötü niyetli cinin bu adayı ele geçirerek gökyüzünde kendi imparatorluğunu kurmaya karar vermesiyle başlıyor. Nadakhan bu amacını gerçekleştirmek için Ninjago kahramanlarının güçlerini çalıyor ve kendi kılıcı içerisine hapsediyor. Bize de bu kahramanları kurtarmak düşüyor.

LEGO Ninjago: Skybound'da bir yandan düşmanlarımızla savaşarak onları yok etmemiz bir yandan da karşımıza çıkan zorlu engelleri aşmamız gerekiyor. Oyun boyunca lego parçalarını toplayarak daha yüksek puan elde edebiliyoruz. Oyun boyunca düşmanlarımızı yok etmek için farklı yollar kullanabilmekteyiz. Kimi zaman çevredeki eşyaların arkasına veya bazı yapıların arkasına saklanarak gizlenebileceğimiz gibi düşmalarımıza arkadan hissettirmeden yaklaşarak onları yok edebiliyoruz. Bunun yanında kılıcçlarımızı kullanarak düşmnalarımızla savaşabiliyoruz.

Oyun boyunca kahramanlarımızı geliştirebilmemiz de mümkün. LEGO Ninjago: Skybound'un grafiklerinin ortalama bir kaliteye sahip olduğu söylenebilir.

YORUMLAR