LEGO ULTRA AGENTS

LEGO ULTRA AGENTS
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

LEGO ULTRA AGENTS sürükleyici bir Android oyunudur.

LEGO ULTRA AGENTS dünyaca ünlü oyuncak firması Lego tarafından yayınlanmış ve oldukça ilginç bir yapıya sahip olan bir mobil aksiyon oyunudur.

Android işletim sistemini kullanan tablet ve akıllı telefonlarınıza ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz LEGO ULTRA AGENTS sürükleyici bir hikayeyi çizgi roman tarzındaki ara sahnelerle oyunculara sunarken sahip olduğu farklı mini oyunlarla oyunculara renklibir içerik sunuyor. LEGO ULTRA AGENTS Astor City adlı bir şehirde geçen bir hikayeye sahip. Astor City bir süre önce özel güçlere sahip olan kötü niyetli suçlular tarafından saldırıya uğramıştır. Biz bu saldırı karşısında ULTRA AGENTS adlı süper yetenekli kahramanlardan oluşan takıma katılıyoruz ve yüksek güvenlikli araştırma laboratuvarından nükleer madde çalmaya çalışan TOXIKITA'nın peşine düşüyoruz.

LEGO ULTRA AGENTS bize 6 bölüm altında toplanmış interaktif bir hikaye sunuyor. Oyun içerisinde 6 farklı oyun birleştirilmekte ve bu oyunlarda özel ekipmanlarımızı kullanarka ipuçlarının peşine düşmekteyiz. Oyunda 4 tekerli büyük motorlar ve süpersonik jetler gibi araçları kullanabilmekteyiz.

LEGO ULTRA AGENTS görsel olarak tatmin edici bir kalite sunmakta.