Letroca Word Race 1.4 (Android)

Letroca Word Race

1.4
Letroca Word Race
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Letroca Word Race, rakibimizi mümkün olduğunca fazla kelime bularak yenmeye çalıştığımız bir kelime oyunu.

Letroca Word Race, Android tablet ve akıllı telefonlarımız üzerinde oynayabileceğimiz bir kelime türetme oyunu ve en önemlisi de tamamen ücretsiz olarak indirilebiliyor. Her yaştan oyunseverin büyük keyifle oynayabileceği bir oyun olan Letroca Word Race'te rakibimizden önce bitiş çizgisine ulaşmak için mümkün olduğunca fazla kelime türetmeye çalışıyoruz.

Uygulama marketlere şöyle bir göz attığımızda karşımıza çok sayıda kelime bulma oyunu çıkıyor. Fakat ne yazık ki bunların çok azı orijinal bir oyun deneyimi sunmayı başarıyor. Letroca Word Race bu konuda bir istisna yaratmayı başarıyor ve kelime bulma oyunu özelliklerini yarış oyunu dinamikleriyle birleştiriyor.

Letroca Word Race, sıra tabanlı bir oyun yapısına sahip. Rakibimizle sıralı olarak verilen harflerden kelime türetmeye çalışıyoruz. Ne kadar fazla kelime bulursak yarışı kazanma şansımız aynı ölçüde artıyor. Facebook ve Google arkadaşlarımız ile oynayabiliyor oluşumuz oyunun en iyi özellikleri arasında gösterilebilir.

Oyun farklı dil seçenekleriyle oynanabiliyor. Bu diller arasında İngilizce, İspanyolca, Fransızca, İtalyanca, Almanca ve Portekizce mevcut. Eğer herhangi birisi üzerinde pratik yapmak istiyorsanız Letroca Word Race iyi bir tercih olabilir. Bulmaca oyunlarından hoşlanıyorsanız Letroca Word Race'i mutlaka denemenizi tavsiye ediyorum.

YORUMLAR