LG TV Remote-webOS 1.1.2 (Android)

LG TV Remote-webOS

LG TV Remote-webOS
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe , İngilizce , Almanca , [SITE_GENERIC]-ch , Fransızca , İspanyolca , İtalyanca , Rusça

  • TOPLAM İNDİRME

    1,850

  • Geliştiricinin Diğer Ürünleri

LG TV Remote-webOS, webOS'lu yeni LG akıllı televizyonlar için uzaktan yönetim uygulamasıdır.

LG TV Remote-webOS, webOS’lu LG akıllı televizyonunuzu telefon veya tabletinizden kontrol edebilmenizi sağlayan ücretsiz bir mobil uygulamadır. TV kanalları arasında geçiş yapma, uygulama başlatma, arama yapma, touch pad olarak kullanma gibi temel özellikler içermektedir.

LG’nin 2014 model akıllı televizyonlarında gördüğümüz webOS, akıllı tv kullanımını kolaylaştıran ve kullanıcılara eğlenceli bir deneyim yaşatan oldukça basit tasarlanmış bir işletim sistemi. LG TV Remote-webOS uygulaması da webOS üzerinde çalışan LG Smart TV’nizi mobil cihazınızdan yönetme kolaylığı sunan bir uygulama. LG’nin yeni tv’leri için tasarladığı bu uygulamayı yükleyerek tv kumandanız ile gerçekleştirdiğinizi pek çok işlev mobil cihazınıza da aktarılmış oluyor. TV’nizin sesini kontrol edebiliyor, kanal atlayabiliyor, kanalları favoriler listenize ekleyebiliyor ki bu da size en sık seyrettiğiniz kanallara daha hızlı erişim imkanı tanıyor. Kumandanın yanı sıra LG’nin Uygulama Mağazası’na aldığı tüm uygulamalara da erişebiliyoruz. Arama fonksiyonunun da sunulduğu uygulama ile LG TV’nizin sürümünü güncellemeniz de mümkün.

LG TV webOS Smart TV’niz ile mobil cihazınızın aynı WiFi ağında bağlı olduğundan emin olduktan sonra LG TV Remote-webOS uygulamasını kullanmaya başlayabilirsiniz. webOS kullanmayan daha eski bir LG Akıllı TV sahibi iseniz LG TV Remote uygulamasını yüklemeniz gerekmektedir.

YORUMLAR