Lightning Browser (Android)

Lightning Browser

Lightning Browser
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Lightning Browser ile hızlı internet gezintisinin keyfini çıkarabilirsiniz

Lightning Browser kullanıcılara sorunsuz ve akıcı bir internet gezintisi deneyimi sunan bir hızlı internet tarayıcısıdır.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir mobil tarayıcı olan Lightning Browser basitliği, kullanışlılığı ve hızı birleştiriyor. Uygulamanın sahip olduğu tarama teknolojisi Webkit render teknolojisinin optimize edilmiş bir versiyonu olarak öne çıkıyor. Bu optimizasyon sayesinde bellek kullanımı azalıyor ve sayfa erişim süreleri kısalıyor. Böylece kullanıcılar hızlı ve Android cihazlarını yormayan bir internet gezintisinin keyfini çıkarabiliyorlar.

Lightning Browser kullanışlı yeniliklere de sahip. Lightning Browser ile gezinti yaparken sekmeler sayfa üstlerinin yerine küçük bir dokunuşla açabileceğiniz bir kenar menüsüne taşınıyor. Bu sayede sekmeleri bir arada görüntüleyebilmeniz ve aralarında geçiş yapmanız kolaylaşıyor. Yer imleri de benzer bir şekilde özel bir kenar menüsüne aktarılıyor ve bu yer imlerine kolayca erişilebiliyor.

Lightning Browser kullanıcı gizliliğine de önem veriliyor. Incognito moduna (gizli internet gezintisi) yer veren Lightning Browser internet üzerinde iz bırakmadan gezinti yapmanızı mümkün kılıyor. Böylece kişisel bilgileriniz internet siteleriyle paylaşılmıyor ve reklam ve spam gibi istenmeyen içeriklerin hedefi olmaktan kurtuluyorsunuz.

Açık kaynak koduna sahip olan Lightning Browser internet tarayıcılarının standart özelliklerine de sahip.

YORUMLAR