Limbo Racing - Shadow Stunts

Limbo Racing - Shadow Stunts
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Limbo Racing - Shadow Stunts heyecan dolu bir yarış oyunudur.

Limbo Racing - Shadow Stunts baş döndürecek bir yapıya sahip olan eğlenceli bir mobil yarış oyunudur.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir araba yarışı oyunu olan Limbo Racing - Shadow Stunts'da gizli düzenlenen yarışlara katılmaktayız. Gece yapılan bu gizli yarışlarda yer alan bir yarış takımının üyesi olduğumuz oyunda tehlikeli şartlarda yarışarak önümüze çıkan engelleri aşmaya ve çılgın akrobatik hareketler gerçekleştirmeye çalışıyoruz. Ölümüne yarıştığımız oyunda başarısızlık gibi bir seçeneğimiz bulunmamakta. Bu nedenle dikkatimizi toplamalı, yarışlara odaklanmalı ve son süratle farklı numaralar yapmalıyız.

Limbo Racing - Shadow Stunts oynanış olarak oldukça zengin bir oyun. Oyunda düz yarış pistlerinde yarışmanın yerine rampalardan nitromuzu kullanarak son hızda uçarak alevli halkaların arasından geçiyoruz, dikey olarak 360 derece dönüyoruz ve bir yandan da para topluyoruz. Topladığımız paraları yeni arabalar satın almak ve yeni yarış pistlerinin kilidini açmak için kullanabiliyoruz.

Limbo Racing - Shadow Stunts'ın grafikleri ortalama seviyede. Siyah beyaz renklerin hakim olduğu oyunda aracımız ve görsel efektler farklı renklere sahip. Böylece oyun kendine has bir yapıya kavuşuyor.

YORUMLAR