Limo Driving 3D Simulator 1.1 (Android)

Limo Driving 3D Simulator

1.1
Limo Driving 3D Simulator
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Limo Driving 3D Simulator gerçekçi bir sürüş deneyimi sunan bir limuzin simülasyonudur

Limo Driving 3D Simulator oyunculara lüks bir limuzini şehir içinde kullanabilme imkanı veren ve gerçekçi bir oyun yapısına sahip olan bir mobil simülasyon oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir simülasyon olan Limo Driving 3D Simulator'da bir limuzini kullanmanın ne derece zorlu olduğunu bireysel olarak tecrübe edebiliyoruz. Normal araçları kullandığımız simülasyon oyunlarına alışığız. Fakat söz konusu araç limuzin olunca işler değişmekte; çünkü bu araçlar uzunlukları nedeniyle farklı dinamiklere sahipler. Bu nedenle trafik içerisinde bir limuzini kullanırken veya limuzininizle dönüşler yaparken çok daha dikkatli olmanız gerekmekte. Limo Driving 3D Simulator'de de bu durumları bir limuzin kullanarak deneyimleyebiliyorsunuz. 

Limo Driving 3D Simulator'de bir limuzin şöförü olarak şehir içinde yol alırken yol üzerinden müşteriler alabiliyoruz. Müşterileri aldığımızda başlayan görevlerimizde bu müşterilerimizi gitmek istedikleri noktaya şehir trafiği içerisinde kaza yapmadan en hızlı şekilde ulaştırmamız gerekiyor. Bir yandan da zaman işlerken bu işi gerçekleştirmek heyecan verici bir hale dönüşüyor.

Limo Driving 3D Simulator içerisinde farklı limuzinlere yer verilmekte. Ayrıca kullandığınız limuzinleri geliştirebiliyor, farklı renklere boyayabiliyorsunuz. Eğer simülasyon oyunlarını seviyorsanız Limo Driving 3D Simulator hoşunuza gidebilir.