LINE DECO

LINE DECO
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    395

  • Üretici

    Camp Mobile

Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz duvar kağıdı uygulamasıdır.

Line Deco, Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir kişiselleştirme uygulamasıdır. Launcher gibi düşünebileceğiniz fakat tam anlamıyla bir launcher olmayan bir uygulama olduğunu söylemek mümkün.

Line Deco'nun temel amacı sizlere sevimli ve göze hoş görünen ikon paketleri ve duvar kağıtları sunmak. Fakat tabi ki Line Deco sizin kendi cihazınızın arayüzünü ya da launcher'ını değiştirmiyor. Yalnızca ana ekranınızda bulunan ikonları kendi paketlerindekilerle değiştiriyor.

Uygulamayı ilk indirdiğinizde indirilebilir pek çok içerik bulacaksınız. Ister ikonları teker teker indirebilir, isterseniz de hepsini bir arada indirebilirsiniz. Basit dekorasyon paketlerinden sevimlilerine pek çok seçeneğin bulunduğu uygulamadan zevkinize göre istediklerinizi seçip yaratıcılığınızı da konuşturabilirsiniz.

Binlerce değişik ikon ve duvar kağıdı tasarımı bulabileceğiniz uygulama her hafta yenileriyle de güncellenmekte. Eğer siz de telefon ya da tabletini kişiselleştirmeyi sevenlerdenseniz, bu uygulamayı indirip denemenizi tavsiye ederim.

YORUMLAR