Line Puzzle: Check IQ

Line Puzzle: Check IQ
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Line Puzzle: Check IQ, çizgi ve noktaları birleştirmek için beyin fırtınası estireceğiniz eğlenceli ve heyecanlı bir Android bulmaca oyunudur.

Line Puzzle: Check IQ, muhtemelen daha önceden görmüş olduğunuz fakat çok sık karşılaşmadığınız bir Android bulmaca oyunudur. Beyin fırtınası yaparak sizi zorlayacak olan oyundaki amacınız verilen noktaları düz çizgiler ile birbirine bağlamak.

Diğer bulmaca oyunlarına göre farklı bir yapısı olan bu oyunda bir çok geçmeniz gereken bölüm bulunuyor. Oyunun kurallarından bir tanesi çizgilerin birbirlerinin üstünden geçmemesi. Bunu dikkate alarak çekeceğiniz çizgileri iyice düşünerek uygulamalısınız.

Oyundaki bölümleri geçebilmek için tüm noktalardan çizgi çekilmeli ve çizgilerin hiç biri birbirinin üstünden geçmemeli. Oynadıkça bağımlılık kazanacağınız oyun yapısı sayesinde hiç bir zaman eğlencesi azalmaz.

Özellikler:

  • Her yaştan oyuncu için uygun
  • Ücretsiz
  • Beyin jimnastiği
  • Sade arayüz
  • Problem çözme yeteneğinizin gelişmesi

Uygulamanın grafikleri çok iyi olmamasına rağmen bu tür bir oyunda grafikleri bakmak gereksiz olacaktır. Bu nedenle sizi zorlayacak ve aynı zamanda eğlenmenizi sağlayacak bir bulmaca oyunu arıyorsanız Android telefon ve tabletlerinize Line Puzzle uygulamasını ücretsiz olarak indirmenizi tavsiye ederim.

YORUMLAR