Lion Hunt 3D 1.5 (Android)

Lion Hunt 3D

1.5
Lion Hunt 3D
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Lion Hunt 3D, avcılık oyunlarından hoşlanan oyunseverlerin mutlaka denemesi gereken yapımlardan bir tanesi.

Lion Hunt 3D, vahşi doğa simülasyonlarından keyif alan oyunseverlerin Android cihazlarına tamamen ücretsiz olarak indirebilecekleri oyunlardan bir tanesi. Gerçekçi bir simülasyon deneyimi sunmayı amaçlayan bu oyunda ormanların kralı olarak addedilen aslanları avlamaya çalışıyoruz.

Her ne kadar elimizde son teknoloji ürünü güçlü silahlar olsa da aslanlar da boş değil. Özellikle ıskaladağımız durumlarda silahı tekrar doldurana kadar geçen sürede bizden güzel bir öğlen yemeği yapacak güce sahipler. Bu yüzden nişan alırken son derece hassas davranmalı ve ıskalamayacağımızdan emin olduğumuzda tetiğe basmalıyız.

Bu tarz av oyunlarında görmeye alışkın olduğumuz gibi Lion Hunt 3D'de de önümüzde farklı silah seçenekleri mevcut. Her silahın kendine has bir atış gücü ve özelliği bulunuyor. İlk başta elimizde görece olarak güçsüz bir silah bulunuyor zamanla kazandığımız parayla güçlü silahlar satın alabilme şansına sahibiz.

Oyunda görev yapan grafik modellemeleri ve çevre tasarımları her ne kadar üç boyutlu bir mimariye sahip olsalar da kalite olarak ortalama düzeydeler. Biraz daha gerçekçi modellemelerin olmasını isterdik. Yine de çok kötü demek haksızlık olur. Genel olarak ortalamanın üstünde bir oyun olarak nitelendirebileceğimiz Lion Hunt 3D, avcılık simülasyonu arayanların gözardı etmemesi gereken tercihlerden biri.

YORUMLAR