Litron

Litron
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Litron, eski tür oyunlara benzeyen ve bir çok bölümüyle saatlerce eğlence sunna eğlenceli ve ücretsiz bir Android beceri oyunu.

Litron, retro grafikleri ile el becerilerinizi ve düşünme hızınızı geliştirmenizi sağlayan ve bunu yaparken sizi oldukça zorlayan hem eğlenceli hem de zorlu bir Android beceri oyunu. Nokia 3310 ile birlikte popülerleiğinin zirvesine çıkan Snake oyunu benzeri bir oyun olmasına rağmen bence çok daha zor olan bir beceri oyunu.

Bu oyundaki amacınız her zaman ışığı takip atmak ama yılan oyunu gibi standart kurallar içermiyor ve içerdiği 60 farklı bölümün bir çoğunda yapmanız gereken şeyler değişiklik gösterebiliyor. Tek değişmeyen şey ise beya nokta olarak gösterilen ışığı takip etmek ve ona erişmek.

Oynadıkça daha da oynama isteği uyandıran ve zaman zaman çileden çıkmanıza sebebiyet verebilecek bir oyun olan Litron'u oynarken sinirlenirseniz bir süre ara vererek daha sonra tekrar deneyebilirsiniz. 80'li yıllara ait retro grafikleri ve sade arayüzü ile oldukça rahat oynanışa sahip olan oyunu Android telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip hem reflekslerinizin ne kadar güçlü olduğunu öğrenin hem de zihninizi daha hızlı düşünebilmesi için zorlayın.

Bölümden bölüme değişen kuralları unutmayarak başarıya ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR