Little Alchemy (Android)

Little Alchemy

Little Alchemy
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Little Alchemy, toplamda 520 element bulunduran ve bu elementleri birleştirerek bir çok yeni şey keşfetmenizi sağlayan eğlenceli bir Android bulmaca oyunu.

Little Alchemy, bulmaca oyunu kategorisinde yer alan farklı, yeni ve ücretsiz bir bulmaca oyunu. Android telefon ve tablet sahiplerinin ücretsiz olarak oynayabileceği oyunda toplam 520 adet farklı element bulunuyor. Fakat oyuna ilk başta 4 basit element ile başlıyorsunuz. Sonrasında bu 4 elementi kullanarak yeni elementler elde edip, dinazorları, unicornları ve uzay gemilerini keşdediyorsunuz.

Tek el ile kolayca oynayabileceğiniz oyun eğlenceli vakit geçirmek ve stres atmak için birebir. Aynı zamanda oldukça eğlenceli olduğunu da söyleyebilirim.

Oyundaki temel amacınız elementleri birleştirerek ortaya yeni, enterasan ve farklı eşyalar getirmek. Aslında oyunun eğlenceli olmasını da bu sağlıyor. Çünkü birleştirdiğiniz elementler sonucunda ortaya ne çıkacağını kestirmek çok zor.

Kendine ait bir liderlik sıralaması olan oyunda başarılı olursanız en iyiler arasına girebilirsiniz. Fakat başlangıçta bir süre alışmaya daha sonra ise liderliği kovalamaya başlamanızı tavsiye ederim. Oyun içi başarım sistemi de bulunan oyunda, elde ettiğiniz kazanımlara göre ödüllendiriliyorsunuz. Böylece oynarken daha fazla keyif almanız sağlanıyor.

Basit yapısı ve rahat oynanabilirliği sayesinde ön plana çıkmayı başaran Little Alchemy, Android telefon ve tablet sahiplerinin boş vakit geçirmek, stres atmak yada eğlenmek amaçlı oynayabileceği oyunlar arasında yer alıyor. Oyunu denemek isteyen ziyaretçilerimiz hemen ücretsiz olarak indirebilirler. Oyun tamamen ücretsiz olmasına rağmen oyun içerisinde herhangi bir reklam gösterimi bulunmuyor. Bununla bilrlikte oyun içi mağazada ücret karşılığında satın alabileceğiniz ürünler de sunulmuyor. Bu yönden oldukça iyi diyebilirim.

YORUMLAR