Little Big City 2 1.0.9 (Android)

Little Big City 2

Little Big City 2
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Little Big City 2, Android işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınız üzerinden oynayabileceğiniz bir şehir kurma oyunudur.

Android işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınızda oynayabileceğiniz Simcity benzeri bir oyun arıyorsanız Little Big City 2 tam size göre. Bir şehir kurma oyunu olan Little Big City 2, rüyaların gerçeğe döndüğü bir oyun olarak karşımıza çıkıyor.

Şehir kurma oyunu olan Little Big City 2'de bir tropik adayı yönetiyoruz. Adayı kendi zevkimize göre inşa ediyor ve işletiyoruz. İlk başlarda küçük bir kasaba olan şehrimiz gün geçtikçe metropol haline geliyor ve şehrin yönetimi karışık olmaya başlıyor. Belediye başkanları ve onların yardımcılarıyla birlikte çalışacak ve şehri inşa edeceksiniz. Little Big City 2 sayesinde hayallerinizdeki şehri gerçeğe dönüştürebilir ve kendi yaşam stilinizi oluşturabilirsiniz. Farklı stratejilerin hüküm sürdüğü oyunda arkadaşlarınızın şehirlerini de ziyaret edebilir ve onların neler yaptıklarına göz atabilirsiniz. Eşsiz şehir bayrakları, sürükleyici oyun stili ve canlı grafikleriyle Little Big City 2 sizleri bekliyor. Eşsiz bir senaryoya ve değişik olaylara sahne olan oyunu sakın kaçırmayın.

Oyunun Özellikleri;

  • Canlı grafikler
  • Sürükleyici oyun kurgusu
  • Basit oynanış
  • Arkadaşlarla oynama imkanı
  • Günlük haberler
  • Şehir simülasyonu

Little Big City 2 oyununu Android işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

YORUMLAR