Lock Booster 2.0.4 (Android)

Lock Booster

Lock Booster
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Lock Booster uygulaması sayesinde Android cihazınızın kilidi her açıldığında otomatik olarak hafıza temizleniyor.

Lock Booster uygulaması, Android akıllı telefon ve tablet kullanıcıları için hazırlanmış yeni bir kilit ekranı uygulaması olarak ortaya çıktı ve uygulamanın en önemli özelliği her kilit açıldığında cihazınızın performansını maksimum düzeye çıkarması. Ücretsiz olarak sunulan ve kolayca tüm ayarları gerçekleştirilebilen uygulama, böylece sık sık hafıza temizleyerek performansı arttırmak zorunda olan kullanıcılar için oldukça uygun diyebilirim.

Mobil cihazınızın kilidi her açıldığında uygulama hafızayı dolduran uygulama ve işlere otomatik olarak son veriyor. Böylelikle her defasında hafıza temizliği bölümüne girmenize gerek kalmıyor ve telefon açıldığında hızı artmış bir Android'le başbaşa kalabiliyorsunuz.

Kilit ekranı üzerinde gerçek zamanlı bir hava durumunun yer alması, ayrıca kendi belirlediğiniz kriterlere göre bildirimlerin de bulunması sayesinde kilidi açmadan ihtiyaç duyabileceğiniz en önemli bilgilere erişebildiğinizi de belirtmek gerek. Tabii ki anlık hava durumu bilgisini alabilmek için internet bağlantınızın aktif olması gerektiğini unutmamalısınız.

Pek çok Android aracına da hızlı ulaşım imkanı tanıyan Lock Booster, hesap makinesinden tutun da internet açma kapama ayarlarına kadar pek çok noktaya dokunabiliyor. Tabii ki güvenlik için desenlerle kilit açma özelliği de yine uygulamanın yetenekleri arasında yer alıyor.

Eğer yeni bir kilit ekranı uygulaması arıyor ve cihazınızı en iyi performansla kullanmak istiyorsanız göz atmadan geçmeyin derim.