Lockwatch Anti-Theft 2.0.1 (Android)

Lockwatch Anti-Theft

Lockwatch Anti-Theft
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Lockwatch Anti-Theft, Android cihazlarınızın çalınma riskine karşı önlem almanızı ve çalınması durumunda ise kurtarmanızı sağlayacak olan yararlı ve ücretsiz bir Android uygulamasıdır.

Lockwatch Anti-Theft, Android cihazlarınızın ekran kilidini açmaya çalışarak yanlış olarak giren kişilerin fotoğraflarını çekerek yer bilgisini de ekleyerek size e-posta gönderen oldukça yararlı bir Android uygulamasıdır.

Uygulamanın geliştirilme amacı, Android cihazlarınızın çalınması yada kaybolup başkalarının eline geçmesi durumunda, cihazınızın nerede olduğunu öğrenebilmek. Cihazınızda bulunan ekran kilidi sayesinde, cihazınızı kimin çaldığını ve nerede olduğunu tespit etmenizi sağlayan uygulama kısa bir süre içerisinde bir çok işi tarafından kullanılmaya başlandı.

Uygulamanın çalışma yapısı oldukça basit. Cihazınızda bulunan ekran kilidinin yanlış girilmesi sonucunda, uygulama devreye girerek cihazı elinde bulunduran kişinin fotoğrafını ön kamera ile çekmektedir. Fotoğraf ile birlikte yer bilgisini de ekleyerek size e-posta gönderen uygulama hırsızın kim olduğunu tespit etmenizi sağlayabilir.

Özellikler:

  • Ekran kilidini yanlış giren kişilerin  ön kamera ile fotoğrafını çeker.
  • GPS veya WiFi kullanarak cihazın yer bilgisini tespit eder.
  • Ekran kilidinin yanlış girilmesi durumunda, ön kamera ile fotoğraf çekerek bu fotoğrafa cihazınızın yer bilgisi bilgisini de ekleyip size e-posta gönderir.
  • Tamamen sessiz ve herhangi bir görüntü olmasan çalışır. Bu sayede hırsızların uygulamanın varlığından haberi olmaz.
  • Uygulamayı kullanabilmek için herhangi başka bir ekran kilidi uygulaması gerekmemektedir.
  • Uygulama sadece ekran kilidi yanış girildiğinde çalışarak bataryanızı tüketmez.

Sizde Android cihazarınızın çalınması durumunda güvende olmasını istiyorsanız ve çalan kişi ile cihazınız hakkında bilgi alarak kurtarmak istiyorsanız Lockwatch Anti-Theft uygulamasını ücretsiz olarak indirerek kullanabilirsiniz.

YORUMLAR