Logitech Arx Control 172 (Android)

Logitech Arx Control

172
Logitech Arx Control
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Logitech Arx Control ile oyun bilgilerinizi ve bilgisayar istatistiklerinizi kolayca görüntüleyebilirsiniz

Logitech Arx Control üst kalite oyuncu ekipmanları ile tanınan Logitech tarafından geliştirilmiş olan bir sistem istatistikleri görüntüleme, oyun bilgileri görüntüleme ve uzaktan pc kontrol etme uygulamasıdır.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirp kullanabileceğiniz bir uygulama olan Logitech Arx Control sayesinde bilgisayarınızın başında olmasanız bile bilgisayarınızın durumu hakkında bilgilere ulaşabiliyorsunuz. Bilgisayarınızın işlemci kullanımı, RAM kullanımı, ekran kartı işlemcisi (GPU) kullanılımı ve video belleği kullanımı gibi bilgiler Logitech Arx Control ile takip edilebilmekte.

Logitech Gaming Software ile senkronize bir şekilde çalışan Logitech Gaming Software eğer Logitech marka oyun klavyesi ve faresi gibi oyun ekipmanlarına sahipseniz bu ekipmanlar için oluşturduğunuz profillere göz atmanıza ve G tuşlarını görüntülemenize izin veriyor. Bunun yanında Logitech Gaming Software kullanarak bilgisayarınızın medya ayarlarını Android mobil cihazınız aracılığıyla değiştirebilirsiniz.

Logitech Gaming Software ile bilgisayarınızda yüklü olan oyunları da görüntüleyebilmektesiniz. Ayrıca uygulama destekleyen oyunlarda geçerli olmak üzere gerçek zamanlı oyun içi bilgileri de kullanıcılara sunabiliyor.

YORUMLAR