Logo Quiz Ultimate 3.0 (Android)

Logo Quiz Ultimate

3.0
Logo Quiz Ultimate
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Logo Quiz Ultimate, logo bilginizi test eden çevrimiçi oynama desteği sunan ücretsiz bir Android oyunu.

Logo Quiz Ultimate, Android tabanlı telefon ve tabletinizde ücretsiz oynayabileceğiniz logo bulmaca oyunlarından biri. Her gün gerek internette, gerek sokakta gördüğümüz, gerekse de kullandığımız ürünlerin logolarını karşınıza çıkaran oyunda başkalarıyla da yarışma şansına sahipsiniz.

Android platformunda oldukça popüler olan Logo Quiz Ultimate oyunu şimdiye kadar oynadığım en heyecanlı logo bulma oyunu. Oyunu benzerlerinden ayıran ise puan sistemi ve online desteği. Benzerleri gibi sadece logoyu doğru bilmeniz yeterli olmuyor. Aynı zamanda en az hata ile bilerek yüksek puan elde etmeli ve diğer oyuncularla yarışmalısınız.

Toplam 39 bölümde (ilerleyen güncellemelerle yeni logolar ekleneceği geliştirici tarafından belirtilmiş.) 1950 şirket ve ürün logolarını karşınıza çıkaran oyunda her yanlış bilişiniz 5 puan, ufak hatanız (tek harfin yanlış olması gibi) 2 puan kaybettiriyor. Logonun adını doğru olarak yazdığınızda da 100 puan kazanıyorsunuz. Süre sınırının olmadığı oyunda bulmakta zorlandığınız logolar için ipuçlarından faydalanabiliyorsunuz. Logonun ismini tamamen açma, hakkında kısa bilgi alma yardımınıza koşan ipuçları arasında. Bunları kullandığınızda puanınızdan düşülüyor. İlk ipucunu kullandığınızda 7, ikinci ipucunu kullandığınızda da 10 puan kaybediyorsunuz. En iyiler listesine girmek için puan çok mühim olduğundan ipuçlarını çok kullanmamanızı tavsiye ederim.

Her gün ödüllü bir logo sunan oyunda yeni logo eklendiği vakit veyahut herhangi bir değişiklik yapıldığında anlık bildirimle bilgilendiriliyorsunuz. Logo bilginize güveniyorsanız bu oyunu kesinlikle oynayın.

YORUMLAR