LoL EN Guide

LoL EN Guide
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

LoL EN Guide, eğer League of Legends oynuyorsanız ve Android telefon yada tabletiniz varsa mutlaka kullanmanız gereken uygulamalardan bir tanesidir.

LoL EN Guide, Dünyanın en popüler MOBA oyunu olan League of Legends oyuncularına yardımcı olabilmek için geliştirilen yararlı ve ücretsiz bir Android uygulamasıdır.

Bildiğiniz yada bilmediğiniz üzere League of Legends genel olarak bir strateji oyunu ve ir çok farklı karakter farklılıkları bulunuyor. Rakibininizin aldığı şampiyona göre oynadığınız oyunların değişim göstermesi, oyun içi buffların süreleri ve rakiplerinizin ne kadar kuvvetli oldukları oyunları kazanmanızı yada kaybetmenizi belirliyor. Tabi tüm bunlardan önce bir de takım olarak oynayabilme en önemli özelliği. Takım oyunu oynayabilmek tamamen size bağlı fakat diğer unsurlar konusunda bu uygulama size yardımcı olabilir.

Oyunlara girerken rakiplerinizin ne kadar güçlü olduğunuz kendi isminizi uygulamaya yazarak aktif oyunlrınızdan görebiliyorsunuz. Ben zaten LoL Nexus yada LoLKing'den bakıyorum dediğinizi duyuyorum. Fakat her oyuncu bu kadar şanslı değil. Bilgisayar donanımı yüksek olmayan oyuncular League of Legends açıkken diğer işlemleri yapamayabiliyor. Bu nedenle bu işlemi uygulama üzerinden takip edebilirsiniz. Diğer bir konu ise oyun içerisindeki mavi, kırmızı, ejderha ve baron buff süreleri. Fakat bu konuya el atan Riot Games, oyun içerisine süreleri eklediği için bu özellik tamamen gereksiz kaldı diyebilirim. Ayrıca uygulama da size göstereceği tüm verileri LoL Nexus ve LoL King'den alıyor.

Uygulama sayesinde bu işlemler dışında şampiyonların birbirlerine olan üstünlüklerini ve zayıflıklarını görebiliyorsunuz. Örneğin rakibiniz Kassadin'i seçti ve siz ne almalısınız karar veremiyorsunuz. Uygulama üzerinden Kassadin'e karşı avantajlı ve dezavantajlı olan şampiyonlara bakarak seçiminizi yapabilirsiniz. Tabi seçiminizi yaparken takım kompozisyonunu da göz önünde bulundurmayı unutmamanızı tavsiye ederim.

League of Legends oyununu henüz oynamıyorsanız indirmek için tıklayınız! Eğer League of Legends oynuyorsanız bu uygulamayı ücretsiz olarak indirerek bir göz atmanızı öneririm.

YORUMLAR