Lords & Castles (Android)

Lords & Castles

Lords & Castles
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Lords & Castles, Android işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınız üzerinde oynayabileceğiniz bir strateji oyunu olarak karşımıza çıkıyor.

Lords & Castles, Android işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınız üzerinde oynayabileceğiniz bir strateji oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Kendi krallığınızı kontrol ettiğiniz oyunda en güçlü krallık haline gelmeniz gerekiyor.

Kendi krallığınızı kurabileceğiniz ve diğer oyuncularla aktif savaşların içerisine girebileceğiniz bir oyun olan Lords & Castles, stratejik bilgi isteyen bir oyun olarak karşımıza çıkıyor. Tamamen kendi tercihinize göre inşa edebileceğiniz bir krallığa sahip oluyor ve diğer oyuncularla güç savaşı yapıyorsunuz. Bölgenin en güçlü krallığı olmak için sağlam stratejiler kurmalı ve binalarınızı sağlam inşa etmelisiniz. Savunma sisteminizin yerinde olması ve rakiplerinizi yok etmek için bazı tuzaklar kurmalısınız. Clash of Clans tarzı bir oynanışı bulunan oyunda farklı birimler, binalar ve nesneler yer alıyor. Kendi şehrinizi tasarlayabilir, diğer oyuncularla sohbet edebilir ve farklı cihazlarda kaldığını yerden oyununuza devam edebilirsiniz. 

Oyunun Özellikleri;

  • Yüksek kaliteli grafikler
  • Oyun içi sohbet imkanı
  • Farklı cihazlardan oynayabilme
  • İnşa sistemi
  • Farklı klanlar

Lords & Castles oyununu Android işletim sistemine sahip cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

YORUMLAR