Lost Bubble 2.4 (Android)

Lost Bubble

2.4
Lost Bubble
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Lost Bubble balon patlatma oyunlarının son temsilcilerinden bir tanesi ve son derece heyecanlı bir yapı sunuyor.

Lost Bubble, Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebileceğiniz bir balon patlatma oyunudur. Uygulama marketlerde sunulan diğer balon patlatma oyunlarının tersine Lost Bubble bizi farklı ve ilgi çekici bir hikayenin ortasına koyuyor.

Oyunda farklı zorluk seviyelerinde ve farklı tasarımlara sahip onlarca farklı bölüm yer almakta. İlk başlarda kolay ve sıradan gibi görünse de Lost Bubble'ı oynadıkça oynayasınız gelecek. Renkli görseller ve etkileyici ses efektleri oyunun en dikkat çeken yanlarından birkaçı. Lost Bubble oyuncuları kontroller konusunda rahat bırakıyor ve üç farklı mekanizma sunuyor. En rahat hissettiğinizi seçip oyuna başlayabilirsiniz.

Son zamanlarda çıkarılan oyunlardaki sosyal medya desteği sunma akımı bu oyunda da es geçilmemiş. Oyunda elde ettiğiniz puanları Facebook üzerinden arkadaşlarınızla paylaşabiliyorsunuz. Elbette bu sayede arkadaşlarınızla rekabet ortamına da girebilirsiniz.

Genel olarak Lost Bubble balon patlatma oyunları kategorisine devrimsel yenilikler getirmese de iyi bir deneyim sunuyor.

YORUMLAR