Lost Light

Lost Light
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Lost Light, Android cihazlarınız üzerinde oynayabileceğiniz Disney tarafından geliştirilen bir macera ve bulmaca oyunudur.

Lost Light, Android kullanıcılarının akıllı telefonları ve tabletleri üzerinde oynayabilecekleri Disney tarafından geliştirilen büyüleyici bir bulmaca ve macera oyunudur.

Kötü yaratıklar tarafından gizlenen ışığı geri getirebilmek için ormanın kalbine doğru yapacağınız bir yolculuğu konu alan oyunda 100'den fazla bölüm sizleri beklemektedir.

Üçlü eşleştirme oyunlarıyla aynı mantığa sahip olan oyunda amacınız aynı sayıları birbirleriyle eşleyerek daha büyük sayılar elde etmek ve eşleme işlemlerine devam ederek gerekli puanları toplayarak bölümleri tamamlamaktır.

Benzersiz bir sayı eşleştirme oyunu deneyimini sizlere sunacak olan, yenilikçi oynanışı ve sürükleyici hikayesiyle oldukça eğlenceli zamanlar geçirmenizi sağlayacak.

Oyun içerisinde yer alan ve ortaya çıkan güçlendiricileri keşfederek çok daha yüksek puanlara çok daha kolay bir şekilde ulaşma şansına da sahip olduğunuz Lost Light'ı tüm bulmaca oyunu severlere tavsiye ederim.

Lost Light Özellikleri:

  • 100'den fazla oynanabilir bölüm
  • Bağımlılık yapan oynanış
  • Bulmaca çözme becerilerinizi ortaya koyun
  • 9'dan fazla bulmaca türü ile sürükleyici oynanış
  • Güçlendiriciler