Lost Toys

Lost Toys
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Lost Toys, kaybolan oyuncakları bulmanız ve bozulan oyuncakları tamir etmeniz gereken eğlenceli ve heyecanlı bir Android oyunu.

Lost Toys, ücretli olmasına rağmen sunduğu eğlenceli ve keyif ile ücretini hakeden başarılı bir Android oyunu. Oyuncaklar üzerine kurulu bir yapıya sahip olan Lost Toys'da, bozulan oyuncakları tamir ediyorsunuz.

3 boyutlu, detaylı ve kaliteli grafikleri ile pek çok ödül alan oyun, özellikle geçtiğimiz yıllar içerisinde Google Play Store'da epey ön plana çıkmayı başardı.

4 farklı seri içerisinde yer alan 32 bölümden oluşan oyunda, oyuncakların tasarımlarını görünce hayretlere düşebilirsiniz. Oyun tamamen detaylı olarak düşünülmesine rağmen grafiklerinin çok fazla ön plana çıktığını düşünüyorum. Grafiklerinin yanı sıra özel olarak seçilen müzikler de oyunun kalitesini arttırıyor.

Diğer tüm oyunların aksine bu oyunda puan, altın kazanma, geri sayım yada herhangi bir zaman sınırlamasını bulunmuyor. Bu nedenle oynarken hırs yapmadan keyifli bir şekilde oyununuzu oynayabilirsiniz.

Oyuncaklar ile oynamayı seviyorsanız bu oyunu da seveceğinizi düşünerek tüm Android telefon ve tablet sahiplerinin denemesi gerektiğine inanıyorum.

YORUMLAR