Lost Twins 1.0.6 (Android)

Lost Twins

Lost Twins
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Lost Twins, bulmaca oyunlarından hoşlananların seveceği türden ilginç bir oyun.

Lost Twins, Android tablet ve akıllı telefonlarımız üzerinde oynayabileceğimiz ilginç bir bulmaca ve beceri oyunu olarak öne çıkıyor. Tamamen ücretsiz olarak sunulan bu keyifli oyunda Ben ve Abi isimli kardeşlerin sürükleyici hikayelerine tanık oluyoruz.

Oyunda birbirinden ilginç ve zihin yoran bulmacaları tamamlayıp geçmemiz gereken 44 farklı bölüm var. Bu bölümlerin hepsi 4 farklı mekana yayılmış halde sunuluyor. Bunlara ek olarak bir de çok zor olduğu iddia edilen bir bölüm daha bulunuyor. Az gibi görünse de mekanların yeterli seviyede olduğunu söylemek mümkün.

Bahsini ettiğimiz bu 44 bölümün her biri kendisine özgü bulmacaları da beraberinde getiriyor. İşin güzel yanı da oyunun sadece bulmaca üzerine kurulu olmayıp aynı zamanda becerileri test eden bölümlere de sahip olması. Bu bakımdan Lost Twinse güzel bir bulmaca-beceri karışımı diyebiliriz.

Oyunda kullanılan grafikler bu tarz bir oyundan olan beklentileri fazlasıyla karşılıyor hatta ötesine dahi geçiyor. Modellemelerin ve karakterlerin çevreleriyle olan etkileşimleri ekrana göz alıcı bir şekilde yansıtılıyor.

Akıl yoran ve uzun soluklu bir bulmaca oyunu arıyorsanız Lost Twins sizi uzun bir süre ekran başında tutacaktır.