Lumi 1.0.2 (Android)

Lumi

Lumi
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Lumi uygulamasını kullanarak Android cihazlarınızdan en son haberlere hemen ulaşabiliyorsunuz.

Lumi uygulaması, Android akıllı telefon ve tablet kullanıcılarının ücretsiz olarak ilgilendikleri konulara dair en son haberlere ulaşmalarını sağlayan bir haber uygulaması olarak karşımıza çıktı. Her ne kadar içerisinde Türkçe dil seçeneği olmasa da, İngilizce bilen kullanıcıların tüm dünyadan haberleri sorunsuz bir şekilde takip etmelerine yardımcı olacaktır. Arayüzünün renkli ve ilgi çekici bir şekilde hazırlanmış olması sayesinde, haberler arasında gezinirken oldukça keyif alacağınızı da söyleyebilirim.

Uygulamanın en çok dikkat çeken yanı, ilgilendiğiniz ve atladığınız haberleri kayıt altına alması ve böylelikle haberlerin hangilerinin ilginizi çekip çekmediğini kolayca tespit edebilmesi. Böylelikle gelecekteki haberler her zaman ilginizi çeken haberler oluyorlar ve vakit kaybetmeden tüm bilmeniz gerekenleri öğrenebiliyorsunuz.

Fakat bu özelliğin aktif bir şekilde çalışabilmesi için haberler üzerinde beğenme ya da atlama işlemini gerçekleştirmeniz gerekiyor. Aksi taktirde hangilerinin ilginizi çekip hangilerinin çekmediğini anlama fırsatı olmayacaktır. Dilerseniz beğendiğiniz haberleri dostlarınızla paylaşmak için kullanabileceğiniz sosyal medya paylaşım butonları da uygulama içerisinde yer alıyor.

Lumi’nin içerisinde herhangi bir şekilde reklam ya da paralı olarak öne çıkarılmış içerik de yer almıyor. Bu sayede herhangi bir rahatsız edici şeyle karşılaşmadan direkt olarak haber ve son içerikleri okuma işini gerçekleştirebiliyorsunuz. Uygulamanın doğru bir şekilde çalışabilmesi için internet bağlantınızın aktif olması gerekiyor ancak 3G üzerinde bile pek bir kota harcaması olmayacağını söyleyebilirim.

Tüm dünyadan en son haberlere ulaşmak isteyen kullanıcıların göz atmadan geçmek istemeyecekleri bir uygulama olan Lumi’yi denemenizi öneriyorum.