Machinery 1.0.65 (Android)

Machinery

Machinery
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Machinery oyununda, topu hedefe ulaştırmak için çeşitli makine sistemleri kurmanız gerekiyor.

Android cihazlarınıza yükleyeceğiniz Machinery oyununda, topu hedefe ulaştırmak için çeşitli makine sistemleri kurabilirsiniz.

Bulmaca ve mantık oyunlarından biri olan Machinery, Fizik kurallarını da temel alıyor. Onlarca farklı bölüm sunan oyunda, bölümleri ilerledikçe zorluk seviyesi de giderek artıyor. Dikdörtgen ve daire olarak iki temel şekille başlayabileceğiniz oyunda, tıpkı domino sistemlerindeki gibi bir sistem kurmanız gerekiyor. Sonrasında ise küçük bir tetikleyici ile sistemi akışına bırakarak topu hedefe doğru ulaştırabiliyorsunuz.

Gerçekte olduğu gibi Fizik kurallarının geçerli olduğu oyunda, sistemi doğru bir şekilde kurarak zincirleme hareket sistemini başlatabilir ve hedefe doğrudan ulaşabilirsiniz. Ekranda yakınlaştırma ve uzaklaştırma fonksiyonlarını da kullanarak milimetrik ayarlar yapabileceğiniz Machinery oyununda oldukça keyifli dakikalar geçireceğinizi söyleyebilirim. Menteşeler, motorlar ve şekilleri birleştirerek ilerleme kaydedebileceğiniz Machinery oyununu ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

YORUMLAR