Mad Car Racer 1.0 (Android)

Mad Car Racer

1.0
Mad Car Racer
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Mad Car Racer, yarıştan çok düşmanlarınızı yok etmekle meşgul olacağınız bir Android araba oyunu.

Mad Car Racer, araba oyunları oynamaktan keyif alan Android kullanıcıları için yeni gleiştirilen hem heyecanlı hem eğlenceli hem de ücretsiz bir Android araba oyunu. Bu oyunda aklınıza diğer arabalarla yarışmak yerine savaşmak geliyor daha çok çünkü öncelikli amacınız onları yok etmek.

Silah ve zırhınızı kuşanarak arabalarla çılgın bir yarışa katılacağınız oyunda rakiplerinizi vurmalı ve yok etmelisiniz. Böylelikle para kazanabilir ve kazandığınız paralar ile birlikte hem daha hızlı hem de daha güçlü arabalar alabiliyorsunuz.

3 boyutlu grafikleri ile oyuncuları etkilemeyi başlayan Mad Car Racer'ı oynarken 5 farklı spor arabaya binebiliyorsunuz. Arabalar spor fakat üzerlerinde silahlar da bulunuyor elbette. Grafikler dışında başarılı ses efektlerine de sahip olan oyunu hemen ücretsiz olarak indirerek oynamanız gerektiğini düşünüyorum. Özellikle araba yarışı oyunları ve aksiyon oyunları severlere tavsiye edeceğim Mad Car Racer'ı Android 2.3 ve üzeri işletim sistmeine sahip olan tüm Android telefon ve tabletleriniz üzerinde oynayabilirsiniz.

YORUMLAR