Mad Moto Racing Stunt: Bike

Mad Moto Racing Stunt: Bike
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Mad Moto Racing Stunt: Bike, motosikletinizle çılgınca hareketler yapabileceğiniz oldukça zevkli bir yarış oyunudur.

Mad Moto Racing: Stunt Bike, ilginç tasarımlı motosikletlerle yer çekime karşı koyduğunuz bir yarış oyunudur. İster akıllı telefonunuzda isterseniz de tabletinizde oynayabileceğiniz bu ücretsiz oyunu uzun süre sıkılmadan oynayabilirsiniz.

Fizik tabanlı oynanışa sahip ve kısa sürede bağımlısı olacağınız bu motosiklet oyununda amacınız motosikletinizle ilginç hareketler yaparak en yüksek puanı almaya çalışmak. Başınızı döndürecek ve çeşitl engellerle dolu harika manzaralı onlarca pistte birbirinden cool motosikletleri kullanıyoruz. Basit görünümlü ve fazla hız yapamadığınız bir motosikletle oyuna başlıyor ve yıldız kazandıkça yenilerinin kilidini açıyor ve onlarca yarışma şansı buluyoruz. Şu an seçebileceğiniz 10 farklı boyutta motosiklet bulunsa da ilerleyen güncelleme ile birlikte motosiklet sayısının artacağı geliştirici tarafından belirtiliyor.

İster kendi kendinize isterseniz de arkadaşlarınızla oynayabileceğiniz oyunun kontrolleri oldukça basit ve kısa sürede alışıyorsunuz. Hızlanmak ve durmak için ekrana dokunmanız, yönü ayarlamak içinse cihazınızı eğmeniz gerekiyor.

Mad Moto Racing: Stunt Bike Özellikleri:

  • Kendi rekorunuzu kırın veya arkadaşlarınızla kapışın.
  • Engellerle dolu 70 pistte çılgınca hareketler yapın, yer çekimine meydan okuyun.
  • Farklı tasarımlı ve birbirinden hızlı 10 motosikletten dilediğinizle yarışın.

YORUMLAR