Mage and Minions 1.0.22 (Android)

Mage and Minions

Mage and Minions
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    76

  • Üretici

    Making Fun

Hack and Slash oyunlarını sevenlere Diablo benzeri bir tat sunan Mage and Minions ücretsiz olarak bulabileceğiniz en iyi alternatiflerden biri olarak dikkat çekiyor.

Mobil oyunlar için çıkan Diablo benzeri birçok oyun varken bunların arasında iyi olanlara odaklanmanın yararlı olacağını düşündük. Bu yüzden Mage and Minions isimli bu oyunda sizin de göz atmanızı tavsiye ediyoruz. Oyun klasik bir hack and slash dinamiğine sahip ve kestiğiniz rakiplerden çıkan zırhlar ve silahlar eşliğinde seviye atlayarak oynadığınız sınıf için ekstra güç kazanıyorsunuz. Piyasada birçok başarısız klon varken rakiplerine göre iyi bir iş çıkartan Mage and Minions, oyunseverlerin Diablo ruhunu canlı tutmayı başarıyor.

Oyunu oynarken oyunseverleri üzebilecek ufak bir ayrıntı da oyun içi satın alma seçeneklerinin olması. Mobil oyunların birçoğu ekonomik çıkmazlar yüzünden bu modeli kullanıp gelir elde etmeye çalışıyor ve Mage and Minions da bu durumun kurbanı. Oyundaki sınıf mantığı benzer oyunlardan biraz farklı. Hem büyücü hem de biraz tank olan karakterinizin yetenekleri sizin tercihleriniz üzerinden gelişiyor. Oyun içersinde edindiğiniz takım arkadaşları ise tedavi büyülerinde veya dayanıklık konusunda daha kullanışlı yeteneklere sahip olduğundan sizin karakter gelişiminizi istikrarlı bir şekilde yükseltmenizde yardımcı oluyorlar.

Seviye atladıkça yeni yeteneklere sahip olsanızda birçoğunu aynı anda kullanabilmek için slot açmanız gerekiyor ve oyun içersinde satın aldığınız elmaslar bu iş için şart. Oyunda oynadığınız bölümleri tamamladığınızda veya tekrar oynadığınızda bonus olarak da düşen elmaslar, dostlarınızın yeteneklerini arttırmakta da işe yarıyor. Diablo ile kıyaslandığında daha düz bir oynanışı olsa da elindeki malzemeyi başarılı bir şekilde kullanan Mage and Minions bu oyun türünü sevenleri mutlu edecek bir kalite sunmayı başarıyor.

ARTILAR

Ücretsiz

Başarılı bir Hack and Slash oyunu

EKSİLER

Oyun içi satın alma

YORUMLAR