Magic Realms

Magic Realms
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Magic Realms, strateji ve savaş oyunları oynamayı seven Android cihaz sahiplerinni tercih edebileceği ücretsiz bir fantastik kart oyunu.

Magic Realms, kendinize özel bir kart destesi oluşturarak 80'den fazla bölüm içerisinde düşmanlarınız ile karşılaşacağınız eğlenceli, heyecanlı ve ücretsiz bir Android kart oyunu.

Strateji ve kart oyunu kategorisinde yer alan Magic Realms'de kart destenizi oluştururken 200'den fazla kart arasından seçim yapıyorsunuz. Oyunda bilgisayara karşı mücadele edebileceğiniz gibi diğer online oyunculara yada arkadaşlarınıza karşı da mücadele verebiliyorsunuz.

Bir kart oyunu için fazlasıyla heyecanlı bir oynanışa sahip olan Magic Realms oyununun grafikleri de oldukça kaliteli. TCG oyunu olarak geçen oyundaki amacınız en güçlü kart destesini kurarak düşmanlarınızı sürekli yenmek ve daha iyi kartlara sahip olmak.

Kendine özgü bir hikayesi olan oyunda 4 krallık bulunuyor ve her bir krallığa imzanızı atmanız gerekiyor. Bunun için de krallıklardaki rakiplerinizi yenmeniz şart. Oyuna düzenli olarak günlük giriş yaptığınızda her gün elmas ve altın kazanıyorsunuz. Bu elmas ve altınları ise yeni kartlar açabilmek için kullanmanız en güzel yöntem. Bu şekilde oyuna hiç bir ücret ödemeden oynayarak kendinize güçlü bir kart destesi kurmak biraz fazla zaman alabiliyor. Fakat yeterince sabırlıysanız eninde sonunda güçlü bir kart desteniz olacaktır. Yine de sabırsız oyuncular için ücret karşılığında kart ve altın satışı oyun içerisinde var. Alışveriş yaparak güçlü birkart destesi için para ödeme yöntemini de seçebilirsiniz.

Yaptığınız kart savaşlarının tekrarlarını izleme özelliği bulunan oyunda, hatalarınızı bu şekilde görerek kendinizi geliştirmeli ve daha sonra gireceğiniz kart savaşlarında aynı hataları tekrarlamamalısınız. Kart oyunları oynamaktan keyif alıyorsanız, Android telefon ve tabletlerinize Magic Realms oyununu ücretsiz olarak indirip göz atmanızı tavsiye ederim.