Magic Rush: Heroes 1.1.4 (Android)

Magic Rush: Heroes

Magic Rush: Heroes
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Magic Rush: Heroes aynı anda hem kule savunma, hem rol yapma hem de gerçek zamanlı strateji oyunu olmayı başarabilen bir yapım.

Magic Rush: Heroes, Android işletim sistemi taşıyan tablet ve akıllı telefonlar üzerinde oynayabileceğimiz sürükleyici bir strateji oyunu olarak dikkatlerimizi çekti. RPG, RTS ve kule savunma oyunlarında karşılaşmaya alıştığımız türden detayları başarılı bir şekilde kombine eden Magic Rush: Heroes'u tamamen ücretsiz olarak indirebiliyoruz.

Oyunun en güzel yanları arasında hikaye moduna ek olarak sunulan ve oyuncuların diğer oyunculara karşı mücadele edebilmesine olanak sağlayan PvP modu yer alıyor. Buna ek olarak günlük görevlerle oyunun heyecanı daima üst seviyede tutulmaya çalışılmış. Akıcı bir hikayeye sahip olan oyunda heyecan bir an olsun durulmuyor. Özellikle arkadaşlarımızla takım olup girdiğimiz mücadeleler çok keyifli.

Oyundaki serüvenimiz esnasında kontrolünü üstlenebileceğimiz çok sayıda kahraman bulunuyor. Bu kahramanları dilediğimiz gibi kişiselleştirebiliyor ve onlara yeni güçler kazandırabiliyoruz. Oyunun RPG ayağını bu özellikler oluşturuyor. Kule savunma kısmında ise akın akın gelen düşmanlara karşı koymaya ve kahramanlarımızın özelliklerini en etkin şekilde kullanarak onları geri püskürtmeye çalışıyoruz. Kahramanların özel güçlerini kontrol etmek tamamen bizim emrimizde.

Oyunda kullanılan grafikler masalsı bir atmosfere sahip fakat kesinlikle çok kaliteli bir izlenim bırakıyorlar. Buna ek olarak savaşlar esnasında ortaya çıkan animasyonlar da epey dikkat çekici. Her şeyi göz önünde bulundurduğumuzda oyunun ücretsiz olması gereçekten kayda değer bir detay. Siz de strateji oyunları oynamaktan keyif alıyorsanız Magic Rush: Heroes'u denemenizi tavsiye ediyorum.

YORUMLAR