Mango Alarm

Mango Alarm
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Mango Alarm, Android cihazlarınız üzerinde kullanabileceğiniz kendine özgü alarm sesleri ile birlikte sabahları rahatça uyanmanızı sağlayan yararlı ve ücretsiz alarm uygulamasıdır.

Mango Alarm, müzik uzmanları tarafından özel olarak seçilen alarm sesleri ile birlikte gelen ücretsiz ve yararlı bir Android alarm uygulamasıdır. Sabahları uyanmakta zorluk çeken kişiler için geliştirilen uygulama sayesinde güne mutlu başlayabilirsiniz.

Sinirli yada agresif olarak uyanan kişilerin beklenmedik şekilde mutlu olarak uyanmasını sağlayan uygulama içerisinde alarm seslerinden sizi en çok mutlu edebilecek olanı seçerek alarm kurabilirsiniz. Sürekli olarak güncellenen uygulamaya yeni alarm sesleri eklenmektedir.

Uygulama ile düzenli olarak tekrarlayan alarmlar kurabiliyorsunuz. Örneğin hafta içi okul veya işe gitmek için her sabah aynı saate alarm kurabilirsiniz. Uygulamanın en eilgi çeken özelliği ise kişiselleştirilmiş alarm kapatma yöntemleridir. Alarmı kendi zevkinize göre kapatabilirsiniz. Uygulamanın sahip olduğu özellik sayesinde, sabahları bir kaç dakika daha uyuyabilmek için alarmı kısa süreliğine erteleyebilir ve gününüze daha mutlu başlayabilirsiniz.

Android cihazlarınız üzerinde kullanmak için modern görünümlü ve kullanımı kolay bir alarm uygulaması arıyorsanız, Mango Alarm uygulamasını ücretsiz olarak indirerek kullanmanızı tavsiye ederim.

YORUMLAR