Manor Cafe 1.11.15 (Android)

Manor Cafe

Manor Cafe
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Mobil platformda restoran işleteceğiz.

Mobil oyunculara çeşitli bulmacalar sunan Manor Cafe ücretsiz bir bulmaca oyunu olarak yayınlanmıştı.

Kaliteli grafiklerin zengin içerikle buluştuğu mobil yapım da oyuncular çeşitli bulmacalar çözecek ve çözdükleri bulmacalar sonrasında ödüllendirilecekler. Oyuncular ödülleri ile hayal ettikleri restoranı yaratacak ve para kazanmaya çalışacaklar. Mobil yapımın oynanışı bizlere biraz Candy Crush adlı oyunu andırabilir.

Oyuncular aynı türdeki nesneleri yan yana ve alt alta getirerek yok etmeye çalışacak ve hamleleri bitmeden o bulmacayı çözmeye çalışacaklar. Hamle sayısı bitmeden çözen oyuncular ödülleri ile kafelerini geliştirmeye ve dekore etmeye başlayacaklar.

Hikaye tarzında ilerlemeye sahip olan Manor Cafe, oyunculara çok sayıda da görev sunmaktadır. Oyuncular bu görevleri de yaparak eşsiz restoranlarını süsleyebilecekler. Renkli eşyalar, eğlenceli patlayıcılarla dolu olan oyun da eğlence dolu bir yapı bizleri bekliyor olacak. 500 binden fazla kez indirilen oyun internet bağlantısı olmadan da oynanabiliyor. Üstelik ücretsiz bir deneyim sunan yapım iki farklı platformda da oynanabiliyor.

Dileyen oyuncular hemen indirip mobil bulmaca oyununun tadını çıkarabilirler.

İyi eğlenceler dileriz.

YORUMLAR