Marble Legend 2.3.013 (Android)

Marble Legend

Marble Legend
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Marble Legend aynı renkteki bilyeleri eşleştirmeye çalıştığımız keyifli bir bulmaca oyunudur.

Zuma ismiyle de bilinen Marble Legend eğlenceli ve zihin yormayan bir eşleştirme oyunudur. Boş anlarınızı ve kısa molalarınızı değerlendirmek için oynayabileceğiniz bu oyunda renkli topları eşleştirmeye çalışıyoruz.

Oyunda merkezde renkli bilyeler fırlatan bir mekanizma yer alıyor. Bu mekanizmayı kullanarak etraftaki renkli bilyelere bilye fırlatıyoruz. Bu noktada dikkat etmemiz gereken bir nokta var. Fırlattığımız yerdeki bilyelerin rengi, fırlattığımız bilyenin rengi ile aynı olmaz zorunda. Üç aynı renkten bilye bir araya gelince yok oluyorlar. Bu döngüyü devam ettirerek bütün platformu bitirmeye çalışıyoruz. Eğer bilyeler sondaki yere ulaşırlarsa oyun bitiyor ve başarısız oluyoruz.

Oyunda son derece rahat bir kontrol mekanizması kullanılmış. Ekrana tıklayarak bilyeleri istediğimiz yere fırlatabiliyoruz. Nişan alma konusunda kontrollere bağlı herhangi bir sıkıntı yaşayacağınızı düşünmüyorum. Bu tarz oyunlarda sıkça gördüğümüz güçlendiriciler bu oyunda da kullanılmış. Bu güçlendiricileri kullanarak elde ettiğimiz puanları katlayabiliyoruz. Oyunu öğrenmesi her ne kadar kolay olsa da usatalaşması biraz vakit alıyor.

Kısaca eşleştirme oyunları hoşunuza gidiyorsa Marble Legend deneyebileceğiniz oyunlar arasında yer alıyor.

YORUMLAR