Marimo League 1.4.3 (Android)

Marimo League

Marimo League
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    1

  • Üretici

    LoadComplete

Garip görünümlü yaratıkları ve ruhları yöneterek strateji savaşlarına katılabileceğiniz eşsiz bir oyundur.

İlginç yaratıkları yöneterek dünyaya hükmetmek için mücadele edeceğiniz ve insanları etrafınızda toplayarak size itaat etmesini sağlayabileceğiniz Marimo League, mobil platformda strateji oyunları arasında yer alan ve geniş oyuncu kitlesi ile dikkat çeken kaliteli bir oyundur.

Basit ama bir o kadarda etkileyici grafikleri ile oyun severlere eşsiz bir deneyim sunan bu oyunda yapmanız gereken, onlarca farklı yaratığı kullanarak strateji savaşlarına katılmak ve doğru hamlelerle düşmanlarınızı yenerek dünyaya hükmetmektir. Yaratıkların, ruhların, hayaletlerin ve tüm canlıların size itaat etmesi için onları ikna etmeli ve dünyanın tek lideri olmalısınız. Sürükleyici özelliği ve strateji dolu savaşları ile sıkılmadan oynayabileceğiniz benzersiz bir oyun sizleri bekliyor.

Oyunda farklı görünüme ve özelliklere sahip onlarca yaratık yer almaktadır. Ayrıca etrafınızda ki canlıların size tapması için kullanabileceğiniz birçok farklı obje ve büyü bulunmaktadır. Stratejik savaşlar yaparak gücünüzü arttırabilir ve büyü yaparak etrafınızdakileri etkileyebilirsiniz.

Android ve İOS işletim sistemlerine sahip tüm cihazlardan kolaylıkla ulaşabileceğiniz Marimo League, ücretsiz olarak hizmet veren kaliteli bir oyundur.

YORUMLAR