Marvel: Avengers Alliance 2

Marvel: Avengers Alliance 2
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    396

  • Üretici

    Marvel Entertainment

Marvel: Avengers Alliance 2, sıra tabanlı oynanış sunan süper kahraman oyunu.

Marvel: Avengers Alliance 2, çizgi roman ve filmlerde karşımıza çıkan süper kahramanların yerine geçme fırsatı sunan mobil oyunlardan biri. Daredevil, Galaksinin Koruyucuları, Yenilmez, Örümcek Adam ve daha nice Marvel karakterini buluşturan yapım Android tabanlı cihazlar için ücretsiz olarak sunuluyor.

Android cihazlarınızda Marvel oyunlarına da yer veriyorsanız kaçırmamanız gereken bir yapım olduğunu düşünüyorum. Oyunda neredeyse tüm süper kahramanlar mevcut. Oyunda amacımız klasik olarak dünyayı süper kötülerin elinden kurtarmak. Bunu tabii ki tek başımıza başarmamız mümkün değil. Bu noktada diğer arkadaşlarımızı yanımıza alıyor ve onlarla birlik olup kötüleri alt etmeye çalışıyoruz.

Çizgi roman tarzı görsellerle bizleri karşılayan yapımda oynanış sıra tabanlı. Süper kahramanlar arasından en sevdiğimiz üç karakteri alıyoruz ve üç kötüye karşı mücadele veriyoruz. Oyun alanının altında listelenen özel silahlarımızdan seçimimizi yapıp saldırdıktan sonra düşmanın karşılık vermesini bekliyoruz. Süper kahramanlarımızı geliştirebiliyor ve özelleştirebiliyoruz.

Oyunda teke tek ödüllü turnuvalar, bonus ödüller kazandıran günlük görevler de içeren oyunun tek eksi yanı henüz ülkemizde indirilebilir olmaması. Oyunu şimdiden indirmek için "Google Play Ülke Değiştirme Nasıl Yapılır?" blog yazımıza göz atabilirsiniz.

YORUMLAR