Marvel Run Jump Smash!

Marvel Run Jump Smash!
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Marvel Run Jump Smash! Marvel kahramanlarını yönettiğimiz bir Android oyunudur

Marvel Run Jump Smash! bize farklı Marvel kahramanlarını yöneterek eşsiz bir maceraya atılma imkanı tanıyan ve Android işletim sistemine sahip mobil cihazlarımızda oynayabileceğimiz bir Marvel süper kahramanları oyunudur.

Spüder Man, Hulk, Iron Man, Thor ve daha birçok farklı Marvel süper kahramanının yer aldığı oyunda kahramanlarımızı parmak uçlarımızla yönetiyoruz ve karşısına çıkan engelleri aşmalarını sağlayarak Loki gibi ezeli düşmanlarıyla savaşmalarını ve galip gelmelerini sağlıyoruz. Oyunda her an aksiyon dolu sahneler yaşanmakta ve eğlenceli bir oynanış sağlanmakta. Kahramanlarımızın süper güçlerini kullanmak ise oldukça eğlenceli.

Marvel Run Jump Smash! 2 boyutlu bir görüş açısına sahip. Oyunda kahramanlarımız ekranın sağ tarafına dğru ilerlerken engellerin üzerinden atlamalı, düşmanları ile çarpışmalı ve yolları üzerindeki altınları toplamalıdır. Bu topladığımız altınlarla kahramanlarımıza geçici bonuslar veya yetenek geliştirmeleri satın alabiliyoruz. Oyunda farklı kahramanlar arasında geçiş yapabilmekteyiz ve oyun ilerledikçe yeni kahramanları açabilmekteyiz.

Not: Oyun çalışmak için internet bağlantısı gerektirmektedir.