Match The Emoji 1.0.1 (Android)

Match The Emoji

Match The Emoji
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Match The Emoji, size verilen emojileri birleştirerek yeni emojiler bulmanızı amaçlayan oldukça zevkli bir bulmaca oyunudur.

Günlük hayatta mesajlaşırken sürekli emoji kullanıyoruz. Mesajlaşırken günlük olarak yüzlerce emoji gönderen kullanıcıların olduğunu bilen geliştiriciler, Match The Emoji isimli bir oyun geliştirdi. Android platformundan ücretsiz olarak indirebileceğiniz Match The Emoji size yeni emojiler bulma imkanı tanıyor.

Akıllı telefonunuzda bulunan emojilerin belki de hepsini bilmiyor olabilirsiniz. Yüzlerce emoji arasından sadece sık kullandıklarınızı seçiyor diğerlerini ise kullanmıyorsanız Match The Emoji tam size göre. Match The Emoji oyunu ile birlikte yeni emojiler keşfetme zamanınız gelmiş demektir. Bu oyunu kullanarak yeni emojiler bulacak ve artık mesajlaşma sırasında bulduğunuz  bu emojileri kullanacaksınız.

Match The Emoji oyunu size ilk başta az sayıda emoji veriyor. Bu emojileri birleştirmeniz lazım. Bu emojileri birleştirdiğinizde yeni bir emoji ortaya çıkıyor ve bulduğunuz bu emoji listenize kayıt oluyor. Match The Emoji oyununda istediğiniz her emojiyi birleştiremiyorsunuz. Oyun bazı emojileri birleştirmeyi yasaklamış. Eğer birleşmeyen emojileri birleştirmek isterseniz kırmızı uyarı hatası alırsınız. Bu hatayı aldığınızda emojileri birleştirmekte ısrar etmeyin. Başka bir emoji seçin ve onları birleştirmeye çalışın.

Oldukça eğlenceli bir bulmaca oyunu olan Match The Emoji'yi siz de çok seveceksiniz. Hemen şimdi Match The Emoji'yi indirin ve yeni emojiler keşfetmeye başlayın!

YORUMLAR