Matematik Oyunları 7 (Android)

Matematik Oyunları

7
Matematik Oyunları
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Matematik Oyunları, Android cihazlarınızda çocuklarınızın basit sorular çözmesine olanak tanıyan bir eğitim uygulamasıdır.

Matematik Oyunları, çocuklarınızın basit matematik işlemlerini yapabilecekleri bir eğitim uygulaması olarak karşımıza çıkıyor. Android işletim sistemine sahip akıllı telefon veya tabletleriniz üzerinden rahatlıkla oynayabileceğiniz oyunda, temel matematik işlemlerini kısa süre içinde çözmeye çalışarak en yüksek skoru elde etmeye çalışmalısınız. Özellikte küçük yaşlarda çocuğu olan ebeveynlerin çocuklarına pratik kazandırmak için bu uygulamayı indirmeleri faydalı olacaktır.

Çocuklarınıza matematiği sevdirmek ve aynı zamanda eğitmek için kullanabileceğiniz Matematik Oyunları sayesinde, çocuklarınızın matematikle arasının iyi olmasını sağlayabilirsiniz. Sayılarla yeni alıştırma yapmaya başlayan ilkokul çağındaki çocuklar için oldukça ideal olan bu uygulama, sade ve göz yormayan bir ekranda karşımıza geliyor ve kısa sürede cevapları yazmamızı bekliyor. Her soruya 2 saniyede cevap vermek durumundasınız. Amacımız yapılabilecek en skora ulaşmak. Bu da pratik zekanın gelişmesine faydalı olacaktır. 

Matematik Oyunları uygulamasını Play Store üzerinden ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Çocuğunuzun boş vakitlerini daha verimli geçirmesini isterseniz kullanmanızı mutlaka öneririm. Bu tarz uygulamalar ve interaktif sunumlar sayesinde çocukların matematikle arasının daha iyi olacağını düşünüyorum.