Math Acceleration

Math Acceleration
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Math Acceleration, matematiğini geliştirmek isteyen andrid kullanıcıları için hazırlanan yararlı ve eğitici bir matematik oyunu.

Math Acceleration, hem yetişkinler hem de çocukların oynayabileceği ücretsiz ve eğitici bir Android matematik oyunu.

Çarpım tablosunu öğrenmenizi ve matematik işlemlerini daha hızlı yapabilmenizi sağlayan uygulama sayesinde, etkili olmadığınız matematik kategorisinde daha etkili olabiliyorsunuz.

Kişiden kişiye farklılık gösteren matematik yeteneği, zaman zaman bazı çocukların korkulu rüyası haline geliyor. Böyle bir durumla karşılaşmamak için çocuklarınıza küçük yaştayken bu tür oyunlar ile matematik sevgisini aşılayabilir ve mental matematik güçlerini arttırabilirsiniz.

Zorluk derecesini kendinizin belirlediği Math Acceleration oyunu sayesinde zaman içerisinde matematik işlemlerindeki yeteneğiniz e gitgide artıyor.

Pozitif ve negatif sayılar, toplama, çıkarma, çarpma ve bölme işlemleri ile birlikte pek matematik işlemlerini hızlı yapabilme ve beyin egzersizi gibi pek çok özelliğe sahip olan uygulama sayesinde hem eğlenecek hem de matematik seviyenizi geliştirebileceksiniz.

Kullanımı kolay olan uygulamanın tasarımı biraz eski bir uygulama görünümü veriyor olsa da amacı matematik işlemleri olduğu için tasarımın nasıl olduğu çok da önemli değil. Bu nedenle uygulamayı Android telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip en azından denemenizi tavsiye ederim.

YORUMLAR