Math Drill 1.0.0 (Android)

Math Drill

Math Drill
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Math Drill, düzenli olarak matematik egzersizi yaparak mental matematiğinizi geliştirmenizi sağlayan yararlı ve eğitici bir Android matematik oyunu.

Math Drill, mental matematiğini geliştirmek isteyen Android telefon ve tablet sahiplerinin ücretsiz olarak indirip kullanabileceği eğlenceli bir Android matematik oyunu.

Günde sadece bir kere açarak oynayacağınız oyun sayesinde mental matematiğinizi gözle görülecek şekilde geliştirebilirsiniz. Mental Matematik, işlemleri hesap makinesi ya da kağıt kalem gerek duymadan kafanızdan kolayca hesaplayabilmenizi sağlar. Pek çok kişi matematik zayıflığı ya da yeterince çalışılmaması nedeniyle saniyeler içinde yapabilecekleri işlemleri kolaya kaçarak hesap makinesi ile yapıyor. Bunun önüne geçen Math Drill uygulaması, toplama, çıkarma, çarpma ve bölme işlemlerini daha hızlı ve kafadan kolayca hesaplamanız için gerekli olan eğitimi sunuyor.

Sade bir arayüz ve kolay kullanıma sahip olan uygulamanın en güzel yanı ise ücretsiz olmasına rağmen reklam bulunmaması. Eğitici olması dışında aynı zamanda eğlenceli de bir oyun olan Math Drill sayesinde zamanla mental matematiğinizi geliştirerek tüm matematik işlemlerini çok daha kolay şekilde yapıyor hale gelebiliyorsunuz.

İşiniz gereği ya da okulda sürekli matematik işlemleri yapmanız gerekiyorsa fakat bunun için sürekli hesap makinesi kullanma gereksinimi duyuyorsanız, bu uygulama sayesinde kendinizi geliştirip, bu işlemleri kafadan yapabilir hale gelebilirsiniz. Elbette yüksek haneli rakamlarla yapabileceğiniz işlemleri kafadan yapmak çok daha zor ve çok daha sıkı bir mental matematik eğitimi gerekli. Bunun için de profesyonel bir mental matematikçi ve doğal yeteneğe ihtiyacınız var. Fakat güncel durumunuzdan daha ileri gitmek ve kendinizi geliştirmek için oldukça ideal bir uygulama olduğunu söyleyebilirim.

YORUMLAR