Max Bradshaw and the Zombie Invasion 1.02 (Android)

Max Bradshaw and the Zombie Invasion

Max Bradshaw and the Zombie Invasion
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Max Bradshaw and the Zombie Invasion mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir zombi oyunudur

Max Bradshaw and the Zombie Invasion adrenalin dolu bir oyun yapısına sahip olan ve GTA serisinin ilk oyunlarındaki kuşbakışı aksiyon yapısını mobil cihazlarımıza taşıyan bir mobil zombi oyunu olarak tanımlanabilir.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinizde oynayabileceğiniz top down shooter türünde bir kuşbakışı aksiyon oyunu olan Max Bradshaw and the Zombie Invasion'da zombi istilasını sonlandırmaya çalışan bir kahramanın yerine geçiyoruz. Kahramanımız oyun boyunca bu işi gerçekleşleştirebilecek bilim adamlarına yardımcı oluyor ve onların güvenli bir şekilde çalışabilmeleri için zombileri geri püskürtmeye çalışıyor. Bu işi gerçekleştirirken farklı silahların yanında ışınlanma gibi teknolojilerden yararlanabilmekte.

Max Bradshaw and the Zombie Invasion sadece kahramanınızla zombilere ateş açtığınız bir oyun değil. Oyunda arabaları kullanarak zombileri ezebiliyor, tanklara binerek etrafa yıkım getirebiliyorsunuz. Ayrıca helikopterlerle uçarak zombilerle savaşabilmeniz de mümkün.Oyun bu yönüyle GTA oyunlarını anımsatan bir yapıya sahip.

Max Bradshaw and the Zombie Invasion akıcı bir şekilde çalışabilen grafiklere sahip.