Maxthon Kid Safe Web Browser

Maxthon Kid Safe Web Browser
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Maxthon Kid Safe Web Browser, diğer tarayıcılara göre çocuklarınız için daha güvenli ve eğlenceli internet gezintisi sunan Android uygulamasıdır.

Maxthon Kid Safe Web Browser, en iyi görünüme sahip be en güvenli internet tarayıcılarından bir tanesidir. İnternet üzerinde çocuklarınızın okuyabileceği ve yararlanabileceği pek çok kaynak bulunmaktadır. Fakat bunun yanında çocuklarınızın kolayca erişim sağlayabileceği bir çok zararlı içerik ve internet sayfası bulunmaktadır.

Maxthon Kid Safe Web Browser özellikle çocuklar için geliştirilen güvenli bir internet tarayıcısıdır. Çocuklarınızın Android cihazları üzerinde kullanabileceğini sade, kullanımı kolay ve güvenli bir internet tarayıcı arıyorsanız, Maxthon Kid Safe Web Browser ihtiyacınızı karşılayacaktır. Uygulama ile birlikte çocuklarınızın yapabileceği herşeyi kontrol edebilirsiniz.

İnternet tarayıcısının kullanımı oldukça basittir. Aile bireylerinin tek yapması gereken, çocuklarının girebileceği internet sitelerden oluşan bir liste hazırlamak. Bu sayede çocuğunuz sadece belirlediğiniz sitelere giriş yapabilir. Ayrıca uygulama içerisinde hazır bir şekilde güvenli siteler içeren listeler bulunmaktadır. Uygulama belirlediğiniz güvenli siteler dışındaki tüm sitelere girişi engelleyerek, çocuklarınızın internet üzerinde eğlenceli ve güvenli gezinti yapmasını sağlar. Ayrıca çocuklarınız belirlediğiniz şifre olmadan herhangi bir düzenleme işlemi yapamaz. Listeyi düzenlemek istediğinizde şifrenizi girerek yeni siteler ekleyebilir veya varolanları değiştirebilirsiniz.

Ücretli bir uygulama olmasına rağmen, çocuklarınız için gayet yararlı olacak olan Maxthon Kid Safe Web Browser uygulamasını kesinlikle denemenizi tavsiye ederim.

Uygulamanın aşağıdaki tanıtım videosunu izleyerek, uygulama hakkında daha fazla fikir sahibi olabilirsiniz.

YORUMLAR