Media Converter 0.7.1 (Android)

Media Converter

Media Converter
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    397

  • Üretici

    antvplayer

Media Converter, Android cihazlarınız üzerindeki tüm medya formatlı dosyaları dönüştürmenizi sağlayan yararlı ve ücretsiz bir dönüştürme uygulamasıdır.

Media Converter, mp3, mp4, ogg, avi, mpeg, flv ve wav gibi farklı medya formatındaki dosyaları dönüştürmenizi sağlayan ücretsiz bir mobil uygulamadır. Android telefon ve tabletleriniz üzerinde kullanabileceğiniz uygulama ile yukarıdaki video formatları dışında m4a, 3ga ve oga gibi ses dosyası formatlarını da dönüştürebilirsiniz.

Video ve ses dosyaları üzerinde kırpma işlemleri yapmanızı da sağlayan uygulama aynı zamanda istediğiniz ses dosyalarından zil sesleri oluşturmanızı da sağlamaktadır.

Videoların çözünürlük ve diğer ayarlarını kendi istekleriniz doğrultusunda belirleyebildiğiniz Media Converter ile tüm işlemleri yapabilmek sandığınızdan çok daha kolay gerçekleşiyor. Kullanımı kolay bir arayüze sahip olan uygulamayı tüm video ve ses dönüştürme işlemleriniz için rahatlıkla kulllanabilirsiniz.

Android telefon ve tabletleriniz üzerinde dönüştürme işlemleri yapabilmek için kullanabileceğiniz en iyi uygulamalar arasında yer alan Media Converter'ı ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

YORUMLAR