Medieval Apocalypse

Medieval Apocalypse
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    31

  • Üretici

    Obumo Games

Medieval Apocalypse kaliteli bir rol yapma oyunudur

Medieval Apocalypse Diablo ile tanıştığımız hack & slash dinamiklerini kullanan ve Android işletim sistemine sahip akıllı telefon ve tabletlerimizde ücretsiz olarak oynayabileceğimiz bir rol yapma oyunudur.

Ortaçağ'da geçen bir hikayeye sahip olan Medieval Apocalypse'de kahramanlığını kanıtlamaya çalışan bir şovalyeyi kontrol etmekteyiz. Oyunun geçtiği dünya büyü ve fantastik öğelerle zenginleştirilmiştir. Bu fantastik dünyada bütün olaylar günün birinde zombilerin yeryüzünde belirmesiyle başlıyor ve dünya kıyamete sürükleniyor. Her yeri kaplayan zombiler masum insanları tehdit ediyor ve dünyayı kurtarma işi cesur şovalyemize düşüyor.

Medieval Apocalypse'te gerçek zamanlı aksiyona yer verilmekte. Oyunda zombi ordularıyla karşılaşırken kılıç ve kalkanımızın yanında özel yeteneklerimizi kullanıyoruz ve düşmanlarımızı yok ettikçe altın ve tecrübe puanı kazanıyoruz. Tecrübe puanları seviye atlamamıza yardımcı oluyor ve seviye atladıkça daha güçlü özel yetenekleri kullanabiliyoruz. Altınlarla kendimize silah, zırh ve kalkan alabilmekteyiz.

Medieval Apocalypse sevimli ve hoş grafiklere sahip. Oyundaki görevler ise özel olarak tasarlanmış ve zaman zaman çeşitli tuzaklarla karşılaşıyoruz. Eğer eğlenceli ve aksiyon dolu bir oyun arıyorsanız Medieval Apocalypse hoşunuza gidecektir.

 

YORUMLAR